Wyróżnione zdjęcie we wpisie

Branża Beauty – jaki wybrać terminal płatniczy?

Branża Beauty – kosmetyczna, fryzjer, barber – jaki wybrać terminal?

Zdjęcie fryzjer

Prowadzisz działalność w branży beauty? Salon kosmetyczny, fryzjer, Barber – prowadząc taką działalność stawiasz na profesjonalizm, najwyższą jakość usług. Bardzo ważne jest również pierwsze wrażenie po otwarciu drzwi do salonu. Czyste i nowoczesne wnętrze, meble oraz wyposażenie salonu na najwyższym poziomie. Na to wszystko zwracają uwagę klienci odwiedzający Twój salon. Kolejnym elementem jest wygoda dokonywania płatności – i tą wygodę może zapewnić posiadanie terminala płatniczego. Najlepiej że by było to nowoczesne urządzenie, najlepiej bezprzewodowe, proste w obsłudze oraz tanie w użytkowaniu.

Terminal bez abonamentu?

Takie korzyści posiada nasz terminal bez abonamentu  Smart POS D220. Jest nowoczesnym i łatwym w obsłudze urządzeniem, terminal jest mobilny – można przyjmować płatności bezpośrednio przy stanowisku pracy.

 

Do pracy terminala wymagane jest posiadanie dostępu do internetu, może to być WiFi (z routera lub z telefonu) lub karta SIM – łączność komórkowa. Terminal bez abonamentu jest bezpłatny w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo przez pierwsze 12 miesięcy nie płaci się prowizji.

Jakie koszty po 12 miesiącach?

Zdjęcie Męski Fryzjer

Po 12 miesiącach naliczane są tylko koszty prowizji w wysokości 0,69 % od kart Visa i 0,79 % od kart MasterCard. Terminal obsługuje również coraz popularniejsze w Polsce płatności BLIK – przez pierwszy rok również bez prowizji a po 12 miesiącach prowizja wynosi tylko 0,29 %.

Jak zamówić terminal?

Zamówić terminal może każdy, kto dotychczas nie posiadał terminal płatniczego (lub minęło 12 miesięcy od zakończenia współpracy).

Zamów terminal dla branży beauty

Do zamówienia terminala bez abonamentu wymagane są dane firmy, dane kontaktowe i dane właściciela. Po złożeniu wniosku terminal dostarczany jest kurierem w ciągu 3 dni roboczych.

Ostatnie wpisy na blogu

Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Polski Ład – Czy terminale płatnicze są obowiązkowe od 01.01.2022?

Polski Ład - Czy terminale płatnicze są obowiązkowe od 01.01.2022?

W związku z pojawiającymi się pytaniami ze strony przedsiębiorców spróbujemy wyjaśnić jak ma się Polski Ład do obowiązku posiadania terminali płatniczych. Czy jest obowiązkowy? Niekoniecznie - na pewno jest najprostszą formą spełnienia wymogu ustawowego.

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Branża Beauty – jaki wybrać terminal płatniczy?

Branża Beauty – jaki wybrać terminal płatniczy?

Prowadzisz działalność w branży beauty? Salon kosmetyczny, fryzjer, Barber – prowadząc taką działalność stawiasz na profesjonalizm, najwyższą jakość usług...

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Wybierając terminal do TAXI warto rozważyć sposób użytkowania, koszty i funkcjonalność urządzenia. Zapraszam do zapoznania się z opisem terminala bez abonamentu SmartPOS D220...

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.LikePOS – zamień swój telefon w terminal płatniczy

LikePOS - zamień swój telefon w terminal płatniczy

Zamień swój telefon lub tablet w urządzenie do przyjmowania płatności z aplikacją LikePOS. To nowoczesna usługa, która świetnie sprawdzi się w każdym biznesie.

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.eService ma ponad pół miliona terminali płatniczych w Polsce i Europie

eService ma ponad pół miliona terminali płatniczych w Polsce i Europie

 Według danych na koniec II kwartału 2021 r., ponad połowa (55 proc.) z nich działa w Polsce, gdzie mimo utrudnień związanych z pandemią, w ostatnich miesiącach firma istotnie zwiększyła liczbę nowych klientów.

więcej
Skontaktuj się z nami
Tomasz Londwig Tomasz Londwig

Autoryzowany Partner Logo eService

537 250 304 537 250 304 e-mail messenger Dane kontaktowe
Zobacz także: