Wyróżnione zdjęcie we wpisie

Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Jaki terminal wybrać do Taxi?

Zdjęcie taxi

Terminal płatniczy zapewnia wygodę, większy zysk i bezpieczeństwo dla taksówkarza. Terminale dla taksówek powinny umożliwiać akceptację kart biznesowych, automatyczne przewalutowanie płatności zagranicznych oraz obsługiwać transakcje zbliżeniowe. Urządzenie powinno być kompaktowe, łatwe w obsłudze i ładowane ze standardowej ładowarki USB.

Terminal bez abonamentu SmartPOS D220

Wszystkie te warunki komfortowego użytkowania spełnia nasz terminal SmartPOS D220. Dodatkowo można go otrzymać bezpłatnie w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Terminal płatniczy otrzymuje się na własność, więc cały okres współpracy korzysta się  z niego bez abonamentu. Dodatkowo przez pierwsze 12 miesięcy nie płaci się prowizji.

Wystarczy internet – WiFi lub karta SIM

Do pracy terminala wymagane jest podłączenie do internetu, można to zapewnić na kilka sposobów: udostępnić z przenośnego routera w taksówce, udostepnienie internetu ze smartfona lub karta sim włożona bezpośrednio do terminala.

Jakie są koszty terminala?

Terminal płatniczy do taxi bez abonamentu to minimum kosztów przy korzystaniu z terminala. Terminal SmartPOS D220 można otrzymać bezpłatnie w ramach programu Polska Bezgotówkowa, dodatkowo przez pierwszy rok nie ma kosztów prowizji.

Terminal SmartPOS Polska Bezgotówkowa Zamów najlepszy terminal do TAXI

Po 12 miesiącach naliczane są tylko koszty prowizji w wysokości 0,69 % od kart Visa i 0,79 % od kart MasterCard. Terminal obsługuje również coraz popularniejsze w Polsce płatności BLIK – przez pierwszy rok również bez prowizji a po 12 miesiącach prowizja wynosi tylko 0,29 %.

Jak zamówić terminal do taxi?

Zamówić terminal może każdy, kto dotychczas nie posiadał terminal płatniczego (lub minęło 12 miesięcy od zakończenia współpracy). Do zamówienia terminala bez abonamentu wymagane są dane firmy, dane kontaktowe i dane właściciela. Po złożeniu wniosku terminal dostarczany jest kurierem w ciągu 3 dni roboczych.

Ostatnie wpisy na blogu

Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Wraca dofinansowanie do terminali na 12 miesięcy – wybierz SmartPOS bez abonamentu

Wraca dofinansowanie do terminali na 12 miesięcy - wybierz SmartPOS bez abonamentu

Wraca dofinansowanie do terminali na 12 miesięcy - wybierz SmartPOS bez abonamentu, zamów już dziś otrzymaj zaraz na początku stycznia wg nowych zasad dofinansowania

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Branża Beauty – jaki wybrać terminal płatniczy?

Branża Beauty – jaki wybrać terminal płatniczy?

Prowadzisz działalność w branży beauty? Salon kosmetyczny, fryzjer, Barber – prowadząc taką działalność stawiasz na profesjonalizm, najwyższą jakość usług...

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Wybierając terminal do TAXI warto rozważyć sposób użytkowania, koszty i funkcjonalność urządzenia. Zapraszam do zapoznania się z opisem terminala bez abonamentu SmartPOS D220...

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Jaki terminal płatniczy wybrać?

Jaki terminal płatniczy wybrać?

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Jak działa terminal płatniczy? Wyjaśniamy

Jak działa terminal płatniczy? Wyjaśniamy

więcej
Zamów terminal do TAXI
Anna Lis

Autoryzowany Partner Logo eService

666 824 614 666 824 614 e-mail messenger Dane kontaktowe
Zobacz także: