Wyróżnione zdjęcie we wpisie

Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Jaki terminal wybrać do Taxi?

Zdjęcie taxi

Terminal płatniczy zapewnia wygodę, większy zysk i bezpieczeństwo dla taksówkarza. Terminale dla taksówek powinny umożliwiać akceptację kart biznesowych, automatyczne przewalutowanie płatności zagranicznych oraz obsługiwać transakcje zbliżeniowe. Urządzenie powinno być kompaktowe, łatwe w obsłudze i ładowane ze standardowej ładowarki USB.

Terminal bez abonamentu SmartPOS D220

Wszystkie te warunki komfortowego użytkowania spełnia nasz terminal SmartPOS D220. Dodatkowo można go otrzymać bezpłatnie w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Terminal płatniczy otrzymuje się na własność, więc cały okres współpracy korzysta się  z niego bez abonamentu. Dodatkowo przez pierwsze 12 miesięcy nie płaci się prowizji.

Wystarczy internet – WiFi lub karta SIM

Do pracy terminala wymagane jest podłączenie do internetu, można to zapewnić na kilka sposobów: udostępnić z przenośnego routera w taksówce, udostepnienie internetu ze smartfona lub karta sim włożona bezpośrednio do terminala.

Jakie są koszty terminala?

Terminal płatniczy do taxi bez abonamentu to minimum kosztów przy korzystaniu z terminala. Terminal SmartPOS D220 można otrzymać bezpłatnie w ramach programu Polska Bezgotówkowa, dodatkowo przez pierwszy rok nie ma kosztów prowizji.

Terminal SmartPOS Polska Bezgotówkowa Zamów najlepszy terminal do TAXI

Po 12 miesiącach naliczane są tylko koszty prowizji w wysokości 0,69 % od kart Visa i 0,79 % od kart MasterCard. Terminal obsługuje również coraz popularniejsze w Polsce płatności BLIK – przez pierwszy rok również bez prowizji a po 12 miesiącach prowizja wynosi tylko 0,29 %.

Jak zamówić terminal do taxi?

Zamówić terminal może każdy, kto dotychczas nie posiadał terminal płatniczego (lub minęło 12 miesięcy od zakończenia współpracy). Do zamówienia terminala bez abonamentu wymagane są dane firmy, dane kontaktowe i dane właściciela. Po złożeniu wniosku terminal dostarczany jest kurierem w ciągu 3 dni roboczych.

Ostatnie wpisy na blogu

Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Polski Ład – Czy terminale płatnicze są obowiązkowe od 01.01.2022?

Polski Ład - Czy terminale płatnicze są obowiązkowe od 01.01.2022?

W związku z pojawiającymi się pytaniami ze strony przedsiębiorców spróbujemy wyjaśnić jak ma się Polski Ład do obowiązku posiadania terminali płatniczych. Czy jest obowiązkowy? Niekoniecznie - na pewno jest najprostszą formą spełnienia wymogu ustawowego.

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Branża Beauty – jaki wybrać terminal płatniczy?

Branża Beauty – jaki wybrać terminal płatniczy?

Prowadzisz działalność w branży beauty? Salon kosmetyczny, fryzjer, Barber – prowadząc taką działalność stawiasz na profesjonalizm, najwyższą jakość usług...

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Wybierając terminal do TAXI warto rozważyć sposób użytkowania, koszty i funkcjonalność urządzenia. Zapraszam do zapoznania się z opisem terminala bez abonamentu SmartPOS D220...

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.LikePOS – zamień swój telefon w terminal płatniczy

LikePOS - zamień swój telefon w terminal płatniczy

Zamień swój telefon lub tablet w urządzenie do przyjmowania płatności z aplikacją LikePOS. To nowoczesna usługa, która świetnie sprawdzi się w każdym biznesie.

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.eService ma ponad pół miliona terminali płatniczych w Polsce i Europie

eService ma ponad pół miliona terminali płatniczych w Polsce i Europie

 Według danych na koniec II kwartału 2021 r., ponad połowa (55 proc.) z nich działa w Polsce, gdzie mimo utrudnień związanych z pandemią, w ostatnich miesiącach firma istotnie zwiększyła liczbę nowych klientów.

więcej
Zamów terminal do TAXI
Tomasz Londwig Tomasz Londwig

Autoryzowany Partner Logo eService

537 250 304 537 250 304 e-mail messenger Dane kontaktowe
Zobacz także: