015

Nowoczesne terminale

Wszechstronne urządzenia, na których możesz polegać

Terminal POS umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcjonalności, usprawniających Twój biznes. To Twój partner w codziennej pracy.

Poznaj wszystkie udogodnienia, które dostarczamy razem z naszymi terminalami.

Korzyści

Logo na wydruku

Napiwki

Logowanie kasjerów

Transakcje MDE

Tytuł płatności

Kalkulator

Logo na wydruku

W zależności od Twoich preferencji na awersie wydruku z terminala możesz umieścić swoje logo lub slogan reklamowy. Jest to doskonałym chwytem marketingowym, pozwalającym zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy.

Napiwki

Funkcja dedykowana dla punktów, w których napiwek jest nieodłącznym elementem sprzedaży. Umożliwia ona wydzielenie napiwku z transakcji jako oddzielnej pozycji i pozwala na pozostawienie napiwku również w przypadku użycia kart płaskich.

Logowanie kasjerów

Logowanie kasjerów umożliwia realizację sprzedaży w rozbiciu na poszczególnych kasjerów, po wprowadzeniu przez każdego z nich osobistego hasła. Logowanie daje możliwość nie tylko rejestracji sprzedaży danego kasjera i drukowanie jego numeru identyfikującego na każdym z wydruków transakcji, ale pozwala także na wydruk zbiorczy zestawienia sprzedaży każdego z kasjerów, drukowany w dowolnej chwili lub jako podsumowanie na koniec dnia.

Integracja z systemami kasowymi

Dostarczane przez nas terminale idealnie współpracują z systemami kasowymi, dzięki czemu Twój Klient obsługiwany jest szybciej i znika możliwość pomyłki podczas ręcznego wprawadzania kwoty na terminalu.

Najlepsze terminale

Terminale standardoweOferujemy solidne, bezpieczne i atrakcyjne wizualnie terminale. Są one dostępne w wersjach przewodowych i mobilnych. Polecamy szczególnie wygodny terminal Smart D220.

więcej o terminalach

Transakcje MDE

Transakcje MDE (inaczej: MO/TO – Mail Order/Telephone Order) to transakcje zawierane bez fizycznej obecności karty płatniczej – poprzez ręczne wprowadzenie danych karty na terminalu za pomocą klawiatury. Transakcja jest przeprowadzania na podstawie pisemnego, mailowego lub telefonicznego zlecenia, wystawionego przez właściciela karty. Transakcje MDE najczęściej są stosowane do dokonywania rezerwacji hotelowych lub rozliczeń z gościem po jego wyjeździe.

Tytuł płatności

Poza standardową informacją na wydruku z terminala POS, istnieje możliwość umieszczenia dowolnej dodatkowej alfanumerycznej informacji o płatności, np.: nr abonenta, nr polisy, itp. Usługa ta daje możliwość powiązania płatności z konkretnym klientem lub produktem, za który nastąpiła zapłata. Dokonane transakcje z Tytułem płatności można weryfikować poprzez dostęp do szyfrowanej strony www. Dane te mogą być eksportowane do plików o rozszerzeniu .xls oraz .pdf.

Co jeszcze oferujemy?

Zobacz wszystkie korzyści, jakie uzyskasz w ramach naszej oferty kompleksowej obsługi płatności kartami:

Płatnośc kartą Akceptacja kart płatniczych Nasze terminale obsługują wszystkie najpopularniejsze karty. czytaj więcej
blik3 Płatności BLIK Wykorzystaj nowoczesne i bezpieczne płatości w systemie BLIK więcej o BLIK
011 Płatności NFC i zbliżeniowe Apple Pay, G Pay, Blik, płatności zbliżeniowe kartami, smartfonami etc. zobacz więcej
001 Transakcje kartami zagranicznymi W modelu DCC - płatności w walucie karty więcej o DCC
005 Nowoczesne terminale Obejmuje to również terminale zintegrowane oraz zbliżeniowe czytaj więcej
010 Cash back Wypłacania gotówki za pomocą terminala POS szczegóły
005 Doładowania telefonów Usługa obejmuje wszystkie sieci GSM działające w Polsce o doładowaniach
003 Usługi hotelowe MDE Idealne do dokonywania rezerwacji lub rozliczeń z gościem po jego wyjeździe usługi hotelowe
Dowiedz się więcej
Anna Lis

Autoryzowany Partner Logo eService

666 824 614 666 824 614 e-mail messenger Dane kontaktowe
Zobacz także: