Wyróżnione zdjęcie we wpisie

Salon kosmetyczny, fryzjer, barber – jaki wybrać terminal płatniczy?

Salon kosmetyczny, fryzjer, barber – jaki wybrać terminal?

Zdjęcie fryzjer

Prowadzisz działalność w branży beauty? Salon kosmetyczny, fryzjer, Barber – prowadząc taką działalność stawiasz na profesjonalizm, najwyższą jakość usług. Bardzo ważne jest również pierwsze wrażenie po otwarciu drzwi do salonu. Czyste i nowoczesne wnętrze, meble oraz wyposażenie salonu na najwyższym poziomie. Na to wszystko zwracają uwagę klienci odwiedzający Twój salon. Kolejnym elementem jest wygoda dokonywania płatności – i tą wygodę może zapewnić posiadanie terminala płatniczego. Najlepiej że by było to nowoczesne urządzenie, najlepiej bezprzewodowe, proste w obsłudze oraz tanie w użytkowaniu.

Terminal bez abonamentu?

Takie korzyści posiada nasz terminal bez abonamentu  Smart POS D220. Jest nowoczesnym i łatwym w obsłudze urządzeniem, terminal jest mobilny – można przyjmować płatności bezpośrednio przy stanowisku pracy.

 

Do pracy terminala wymagane jest posiadanie dostępu do internetu, może to być WiFi (z routera lub z telefonu) lub karta SIM – łączność komórkowa. Terminal bez abonamentu jest bezpłatny w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo przez pierwsze 12 miesięcy nie płaci się prowizji.

Jakie koszty po 12 miesiącach?

Zdjęcie Męski Fryzjer

Po 12 miesiącach naliczane są tylko koszty prowizji w wysokości 0,69 % od kart Visa i 0,79 % od kart MasterCard. Terminal obsługuje również coraz popularniejsze w Polsce płatności BLIK – przez pierwszy rok również bez prowizji a po 12 miesiącach prowizja wynosi tylko 0,29 %.

Jak zamówić terminal?

Zamówić terminal może każdy, kto dotychczas nie posiadał terminal płatniczego (lub minęło 12 miesięcy od zakończenia współpracy).

Zamów terminal dla branży beauty

Do zamówienia terminala bez abonamentu wymagane są dane firmy, dane kontaktowe i dane właściciela. Po złożeniu wniosku terminal dostarczany jest kurierem w ciągu 3 dni roboczych.

Ostatnie wpisy na blogu

Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Wybierając terminal do TAXI warto rozważyć sposób użytkowania, koszty i funkcjonalność urządzenia. Zapraszam do zapoznania się z opisem terminala bez abonamentu SmartPOS D220...

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.eService ma ponad pół miliona terminali płatniczych w Polsce i Europie

eService ma ponad pół miliona terminali płatniczych w Polsce i Europie

 Według danych na koniec II kwartału 2021 r., ponad połowa (55 proc.) z nich działa w Polsce, gdzie mimo utrudnień związanych z pandemią, w ostatnich miesiącach firma istotnie zwiększyła liczbę nowych klientów.

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.BLIK Contactless – BLIK Zbliżeniowy

BLIK Contactless - BLIK Zbliżeniowy

Blik zbliżeniowy będzie to nowa metoda płatności, wykorzystująca technologię NFC i HCE - akceptowana wszędzie tam gdzie akceptowane są aktualnie bezstykowe płatności kartami Mastercard.

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Najbezpieczniejsze w Polsce rozwiązania płatnicze eService potwierdzone certyfikatem P2PE

Najbezpieczniejsze w Polsce rozwiązania płatnicze eService potwierdzone certyfikatem P2PE

Lider polskiego rynku płatności elektronicznych eService jako pierwszy polski agent rozliczeniowy zgodny ze standardem PCI P2PE.

więcej
Skontaktuj się z nami
Tomasz Londwig Tomasz Londwig

Autoryzowany Partner Logo eService

696 409 925 696 409 925 e-mail messenger Dane kontaktowe
Zobacz także: