Wyróżnione zdjęcie we wpisie

LikePOS – idealne rozwiązanie do TAXI

LikePOS pozwoli zmienić smartfon w terminal płatniczy

eService to jeden z największych agentów rozliczeniowych w tej części Europy, który może pochwalić się pozycją lidera na polskim rynku akceptacji kart płatniczych. Po dość długich testach i programie pilotażowym na rynku czeskim, firma we współpracy z Visą ogłosiła LikePOS, czyli rozwiązanie umożliwiające przyjmowanie płatności kartą za pomocą smartfonów. Dlaczego akurat te urządzenia? Powód jest banalny – na świecie jest ich przeszło 6,5 miliarda, a tylko w Polsce korzysta z nich około 80% obywateli.

Ogromny potencjał wynikający z powszechności i wszechstronności smartfonów sprawił, że możliwości ich użycia jako lekkiego i łatwo dostępnego terminala płatniczego od kilku lat były badane przez liderów branży płatniczej na całym świecie. Wyzwaniem było znalezienie sposobu gwarantującego bezpieczne wpisywanie kodu PIN. Już w 2019 roku, jako jedni z pierwszych testowaliśmy rozwiązanie tego typu, które nazwaliśmy wtedy LitePOS. Dziś na bazie wielomiesięcznych, międzynarodowych doświadczeń i udoskonaleń opracowanych we współpracy z blisko tysiącem klientów, wprowadzamy dojrzałe rozwiązanie pozwalające połączyć najlepsze cechy smartfona i terminala płatniczego. Dzięki aplikacji LikePOS możemy zapewnić każdemu przedsiębiorcy oraz jego klientom wygodne i co najważniejsze – bezpieczne prowadzenie transakcji opłacanych kartą na smartfonie.
Joanna Seklecka, prezes Zarządu eService

Kluczowym elementem aplikacji, na której opiera się ten POS (Point of Sale), będzie technologia Visa – Tap to Phone (TTP), dzięki której każda transakcja autoryzowana kodem PIN będzie mogła mieć zagwarantowane najwyższe standardy bezpieczeństwa, a sama płatność nie musi być tym samym obarczana limitami kwotowymi.

Oczekiwania miliardów ludzi są obecnie takie, że będą mogli zapłacić wygodnie kartą wszędzie tam, gdzie robią zakupy. Wciąż są jednak miejsca, gdzie nie jest to możliwe: na rynku, w food tracku czy w małej rodzinnej firmie. Miliony mikrofirm i małych przedsiębiorstw na całym świecie zmagają się z trudnościami związanymi z tradycyjną formą akceptacji płatności. Z myślą o nich, Visa demokratyzuje dostęp do nowych rozwiązań, gdyż konsumenci coraz częściej ich oczekują.
Katarzyna Zubrzycka, Dyrektorka działu detalistów i agentów rozliczeniowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa

Do uruchomienia aplikacji potrzebny będzie smartfon z systemem Android 8.1 lub nowszy i obsługa technologii NFC przez urządzenie. Płatności będą mogły odbywać się przy użyciu wszystkich popularnych metod – kart Visa, Mastercard, zbliżeniowo, przy pomocy smartfonów, smartwatchy, opasek itp.

Obsługujący LikePOS będzie również mógł wysłać klientowi potwierdzenie transakcji na adres email. Więcej informacji na temat LikePOS można znaleźć na stronie internetowej – w tym te, że umowa jest podpisywana bezterminowo, a opłata miesięczna wynosi 4,99 złotych.

Więcej informacji pod linkiem:

LikePOS - idealne rozwiązanie do TAXI

Ostatnie wpisy na blogu

Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Wraca dofinansowanie do terminali na 12 miesięcy – wybierz SmartPOS bez abonamentu

Wraca dofinansowanie do terminali na 12 miesięcy - wybierz SmartPOS bez abonamentu

Wraca dofinansowanie do terminali na 12 miesięcy - wybierz SmartPOS bez abonamentu, zamów już dziś otrzymaj zaraz na początku stycznia wg nowych zasad dofinansowania

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Branża Beauty – jaki wybrać terminal płatniczy?

Branża Beauty – jaki wybrać terminal płatniczy?

Prowadzisz działalność w branży beauty? Salon kosmetyczny, fryzjer, Barber – prowadząc taką działalność stawiasz na profesjonalizm, najwyższą jakość usług...

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Jaki terminal płatniczy wybrać do Taxi?

Wybierając terminal do TAXI warto rozważyć sposób użytkowania, koszty i funkcjonalność urządzenia. Zapraszam do zapoznania się z opisem terminala bez abonamentu SmartPOS D220...

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Jaki terminal płatniczy wybrać?

Jaki terminal płatniczy wybrać?

więcej
Obrazek wyróżniający wpisu na blogu pt.Jak działa terminal płatniczy? Wyjaśniamy

Jak działa terminal płatniczy? Wyjaśniamy

więcej
Skontaktuj się z nami
Anna Lis

Autoryzowany Partner Logo eService

666 824 614 666 824 614 e-mail messenger Dane kontaktowe